W walce o puchar udział wzięły drużyny z pięciu szkół z terenu naszego powiatu – z I i II Liceum Ogólnokształcącego, zespołów szkół nr 1 i 2 oraz z Widzewa.

Bezkonkurencyjne w grupie dziewcząt były koszykarki z II LO (op. Małgorzata Kasza). Tym samym obroniły zeszłoroczny tytuł. Skład drużyny: Kołodziejczyk Alicja, Papuga Amelia, Serednicka Kaja, Stępińska Martyna. Drugie miejsce zajęły zawodniczki z Zespołu Szkół nr 2, trzecie z I LO.

Wśród chłopców mistrzostwo powiatu (po raz drugi z rzędu) zdobyli uczniowie Zespołu Szkół nr 2 (op. Aleksander Wójtowicz): Jaranowski Radomir, Malcer Dawid, Malcer Krystian, Pierzchała Szymon. Za nimi na podium stanęły kolejno drużyny z Zespołu Szkół nr 1 oraz II LO.

Zwycięskie zespoły wywalczył awans do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się w maju w Pabianicach.