Policjanci z posterunku w Piątkowisku poszukują kobiety, która około południa 14 lutego w Bychlewie dokonała kradzieży pieniędzy. Kobieta wykorzystując sen domownika, weszła do domu jednorodzinnego, gdzie po splądrowaniu pomieszczeń skradła gotówkę.

Na podstawie relacji świadków powstał portret pamięciowy złodziejki.

 

Rysopis kobiety:

wiek ok. 30 lat, wzrost ok. 160 cm, krępa sylwetka ciała, twarz okrągła, włosy średniej długości, proste, ciemno pigmentowane, uczesane na bok, czoło niskie, wąskie, brwi wąskie, długie, kształtu łukowatego, ustawione poziomo, oczy ciemne, nos średniej długości, prosty. Ubrana była w kurtkę koloru beżowego.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawczyni tego zdarzenia, proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę pod numerem telefonu (42) 22-53-386.

Policjanci z Konstantynowa poszukują sprawcy bezprawnego założenia urządzenia typu skimmer (urządzenie będące specjalnie przygotowaną nakładką bankomatową, umożliwiającą pobieranie informacji z pasków magnetycznych zawartych na karcie płatniczej) i nakładki na dyspenser, uprawniających do wypłaty pieniędzy z bankomatu.

Do zdarzenia doszło 8 listopada 2016 roku w Konstantynowie Łódzkim, ul. Zgierska 23, kiedy to o godzinie 7.37 zostało zarejestrowane założenie urządzenia typu skimmer, a następnie tego samego dnia o godzinie ok. 8.20 nastąpiło zdjęcie urządzenia. Zabezpieczono nagranie monitoringu ujawniając wizerunek sprawcy. 

Mężczyzna w wieku ok. 30-35 lat, normalnej budowy ciała, z zarostem wokół ust. Ubrany w kurtkę koloru ciemnego, skórzaną lub skóropodobną i czapkę z daszkiem, tzw. baseballówkę.

W przypadku rozpoznania osoby prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Zgierskiej 4, tel. (42) 211-77-21; (42) 211-77-30.