Przed godziną 13.00 doszło do wypadku w Woli Zaradzyńskiej. Samochód osobowy i motocykl zderzyły się. Motocykl stanął w płomieniach.

W momencie, kiedy na miejsce dotarli strażacy, 26-letni motocyklista nie oddychał. Strażacy prowadzili resuscytację do czasu przyjazdu karetki pogotowia. 

Poszkodowany został także kierowca opla astry. To 40-letni obywatel Nepalu. Podczas badania był trzeźwy, ale w szpitalu zostanie jeszcze raz zbadany na obecność alkoholu. Takie są procedury przy wypadkach ze skutkiem śmiertelnym. Został zabrany do pabianickiego szpitala. 

Do zdarzenia wezwano śmigłowiec ratowniczy. Wylądował na łące.

Około 13.30 lekarz stwierdził zgon motocyklisty. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że 26-letni Wojciech K. to strażak z OSP Piątkowisko. 

Według wstępnych ustaleń kierujący oplem 40-letni mężczyzna podczas skrętu w lewo na jedną z posesji doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym z przeciwległego kierunku motocyklem honda. W wyniku tego zderzenia 26-letni motocyklista, mieszkaniec powiatu pabianickiego poniósł śmierć na miejscu. Kierowca opla w chwili wypadku był trzeźwy. Na miejscu wypadku pracowali policjanci pod nadzorem zastępcy komendanta ds. prewencji nadkom. Mariusza Siejki. Był też prokurator.