Była 3.40 w nocy, 4 grudnia. Aleją Kościuszki w Łodzi szło dwóch mężczyzn w wieku 20-25 lat. Zauważyli przechodnia.

- Wykorzystując fakt, że w pobliżu nie było osób postronnych, sprawcy zaczęli pięściami bić pokrzywdzonego, przewracając go na chodnik. Pokrzywdzony mężczyzna w celu uniknięcia agresji ze strony napastników skulił się, chroniąc przy tym głowę przed kolejnymi uderzeniami – informuje rzecznik łódzkiej policji.

Pobitego mężczyznę bandyci okradli. Zabrali mu portfel z pieniędzmi i dokumentami. Napastników nagrały kamery pobliskiego monitoringu.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mężczyzna nr 1: wiek około 20/25 lat, wzrost około 180 cm, ubrany był w niebieską materiałową czapkę, kurtkę do pasa koloru granatowego poprzecznie pikowaną, spodnie typu dżins z jasnymi odbarwieniami na nogawkach po stronie tylnej, czarne obuwie z białymi podeszwami.

 

Mężczyzna nr 2: wiek około 20/25 lat, wzrost około 180 cm, włosy krótkie, ciemne, gęste brwi, ubrany był w czarną kurtkę z kapturem z białym emblematem w okolicy prawej łopatki, spodnie czarne lub grafitowe z białym nadrukiem na lewej nogawce na odcinku od kolana do pasa, czarne obuwie z białymi podeszwami.

Osoby, mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu sprawców tego rozboju, proszone są o skontaktowanie się w godz. 8-16 pod nr. tel 42 665 48 67 oraz przez całą dobę z dyżurnym I Komisariatu KMP w Łodzi, tel. 42 665 14 00 lub 14 01.