Specjalna linia autobusowa nr "22", dodatkowy kurs linii nr "4" i zabytkowy tramwaj ułatwią dojazd na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Aby ułatwić pabianiczanom dojazd na Stary Rynek w niedzielę 12 stycznia na 22. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Urząd Miejski uruchomi dodatkowe kursy autobusów.
O 18.07 z dworca PKP Pabianice wyruszy dodatkowy kurs linii nr "4" w kierunku Waltera-Jankego - zapewni dojazd z Piasków na koncert gwiazdy wieczoru, zespołu Video. Trasa przejazdu: dworzec PKP - Wiejska i dalej normalną trasą linii "4".
W godzinach popołudniowych z osiedla Bugaj na Stary Rynek i z powrotem zostanie uruchomiona specjalna linia autobusowa nr "22". Z krańcówki na Waltera-Jankego autobusy wyruszą o godz.:
18.02 (dojazd na koncert zespołu Video),
19.32 (dojazd na światełko do nieba),
20.32.
Trasa przejazdu przebiegać będzie ulicami Waltera-Jankego, Nawrockiego, Roweckiego, Kilińskiego i Zamkową do przystanku Warszawska/Poprzeczna.
Autobusy linii „22” wrócą na osiedle Bugaj o godz.:
18.16,
20.20 (po światełku do nieba),
21.10 (po ostatnim koncercie).
Autobusy będą ruszać z przystanku Warszawska/Poprzeczna i dalej pojadą ulicami Szewską, Skargi, 20 Stycznia, Nawrockiego i Waltera-Jankego.
W czasie przejazdu autobusy będą się zatrzymywać na każdym przystanku autobusowym położonym wzdłuż ich trasy.
W autobusach specjalnych linii nr "22" będzie można spotkać wolontariuszy WOŚP. Każdy, kto przekaże wolontariuszowi w pojeździe dowolny datek na rzecz orkiestry, nie będzie musiał kasować biletu.
Rozkład jazdy specjalnego tramwaju linii XXII/3, który kursuje 12 stycznia:
- odjazdy z pętli przy ul. Wiejskiej: *12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 19:45*
- odjazdy z Dużego Skrętu: *12:22, 13:22, 14:22, 15:22, 16:22, 17:22, 18:22, 19:22* (ostatni kurs na Światełko do nieba)
Komentarze do artykułu: Jeździmy zabytkowym
Nasi internauci napisali 0 komentarzy