We wtorek wieczorem na orliku przy I Liceum Ogólnokształcącym odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużyną Koalicji dla Pabianic Grzegorza Mackiewicza a byłymi i obecnymi piłkarzami Włókniarza oraz PTC.

Do przerwy był wynik 2:2. Po przerwie zaznaczyła się lekka przewaga piłkarzy, którzy wygrali ostatecznie 6:4. Po meczu rozegrano towarzyską serię rzutów karnych.

- Wynik nie był najważniejszy, a dobra atmosfera i wspólna chęć zdrowej rywalizacji sportowej w duchu fair play - wyjaśnia Łukasz Stencel.

Mecz wspólnie z fankami obydwu zespołów oglądali m.in. prezesi obu pabianickich klubów piłkarskich.

Zobacz: PiS nie podjął wyzwania. Nie będzie meczu

Składy:
Koalicja: Wójtowicz, Stencel, Gryglewski, Grzejszczak, Jaksa, Grenda, Łuczak, Duraj.Trener: Grzegorz Mackiewicz.
Piłkarze: Marczak, Stępiński, Rozwandowicz, Ozimek, Gorący, Kosmala. Trener: Jacek Włodarczewski.