Na dziś (17 lipca) na godz. 14.30 złożonych było 29 wniosków do budżetu obywatelskiego (plus dwa odrzucone z powodu m.in. braku listy poparcia). Przy wnioskach elektronicznych termin mija o północy, przy papierowych o godz. 16.00.

Oto najnowsze propozycje:

„Otwarte mistrzostwa Pabianic w piłce nożnej sześcioosobowej" – do zorganizowania na boisku przy SP 3 i MOSiR-ze. Wniosek złożony przez mieszkańca. Oczekiwana jest lista poparcia.

„Warsztaty plastyczne i sportowe na świeżym powietrzu” - popołudniowe zajęcia w parku Wolności i parku Słowackiego, które odbywałyby się w sezonie wiosenno-letnim. Wniosek od mieszkanki.

„Poprawa infrastruktury PTC Pabianice – budowa trybuny stadionu” – wniosek złożyło Pabianickie Towarzystwo Cyklistów.

„Szachy dla szkół podstawowych + stoliki w Parku Słowackiego” – zajęcia w szkołach i ustawienie stolików szachowych w parku. Wniosek od mieszkańca.

„Aleja Pabianickich Dzieci” – plenerowa galeria autoportretów dzieci. Wniosek złożył Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Łódzka Hufiec Pabianice. Oczekiwanie na listę poparcia.

„Poidełka ZHP (Zapał-Harce-Pupil)” – ustawienie ogólnodostępnych poidełek, w niektórych miejscach dodatkowo z miską dla zwierząt. Wniosek złożył Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Łódzka Hufiec Pabianice. Oczekiwanie na listę poparcia.

„Posiadówka - wiata ogniskowa na Lewitynie” – wniosek złożył Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Łódzka Hufiec Pabianice. Oczekiwanie na listę poparcia.