W numerze między innymi:

• Co agenci CBA robili w ratuszu?
    Wpadli na dwa dni do Pabianic i przejrzeli dokumenty. Jakie?
  • Błoto, krew i łzy.
    Tak wyglądał Pabianicki Runmageddon. Morderczą trasę pokonało kilka tysięcy zawodników z całej Polski. Aż dwa pierwsze miejsca zgarnęli pabianiczanie. Damian Wlaźlak wygrał w formule rekrut. Pokonanie 6-kilometrowej trasy z ponad 30 przeszkodami zajęło mu 54 minuty. Tylko 24 sekundy dłużej biegł Maciej Sułat, który wygrał w biegu samorządowców.
  • Już wiadomo, gdzie karmią najsmaczniej, obsługują najlepiej, jest najmilsza atmosfera.
    Rozstrzygnięto plebiscyt „Smaki Pabianic 2017”.
  • W poszukiwaniu unikalnych modeli czołgów czy samolotów jeździ po całej Polsce.
     Na ekskluzywną „perełkę” potrafi długo oszczędzać. Oprócz militariów Adam Smoliński kolekcjonuje też figurki z jajek niespodzianek. Ma ich około 1.500. Być może pokaże je na wystawie w naszym muzeum.
  • Do ostatniej ławki za brak odpowiedniego stroju? Co o zaleceniach katechetów w sprawie strojów komunijnych sądzi proboszcz parafii Najświętszej Marii Panny?