Katarzyna Piasecka to bezpośrednia i najbardziej znana polska stand-uperka, która nie boi się tematów tabu. Jak nikt inny potrafi rozmawiać z widzem i to właśnie żywy kontakt z publicznością stał się jej znakiem rozpoznawczym. „Bez filtra” – najnowszy program Kasi, to zbiór osobistych spostrzeżeń i przeżyć, które przedstawia w charakterystyczny dla siebie, bezkompromisowy sposób.

Piasecka wystąpi w niedzielę, 26 marca o godz. 18.00 w klubie Scenografia (Łódź, ul. Zachodnia 81/83). Do 25 marca bilety po 30 zł (w dzień występu – 40 zł) do kupienia m.in. w Scenografii.

Na cykl rozmów z humorem o kobietach i mężczyznach możemy wybrać się też do łódzkiego hotelu Borowiecki (ul. Kasprzaka 7/9). Zaplanowano tam spotkania: „Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus” (9 maja, godz. 18.00), „Jak rozmawiać z chłopem jełopem” (9 maja, godz. 20.00), „Zaklinacz kobiet” (29 sierpnia, godz. 18.00) i „Master of sex” (29 sierpnia, godz. 20.00).

W każdym z programów Grzegorz Kordek, trener komunikacji damsko-męskiej w dowcipny sposób pokazuje różnice między płciami i sposoby, by jak najlepiej się rozumieć.

Bilety na każde z show po 49 zł do kupienia m.in. na stronie www.biletyna.pl.