Jesteś nowym użytkownikiem i chcesz się zarejestrować? Przejdź na forum i wybierz opcję Rejestracja

Wychowanek Włókniarza, Andrzej Kretek został nowym dyrektorem sportowym Widzewa Łódź

utworzony: 2017-06-22 21:33, zmodyfikowany: 2017-06-22 22:27, komentarzy: 0

Kolejny piłkarz z pabianickim klubem w cv zasilił Lechię Tomaszów Mazowiecki

utworzony: 2017-06-22 21:31
komentarzy: 0

Dybka z brązem i powołaniem

Zapaśnik Michał Dybka (PTC) został brązowym medalistą mistrzostw Polski juniorów. W poniedziałek zaczyna rywalizację w mistrzostwach Europy w Dortmundzie

utworzony: 2017-06-22 21:29

• Wybiegał dwa złota

Jan Sztranek (Azymut) był gwiazdą Pucharu Najmłodszych w biegach na orientację. To nieoficjalne mistrzostwa Polski dzieci i młodzików

utworzony: 2017-06-20 20:28, zmodyfikowany: 2017-06-21 09:16, komentarzy: 0

• Dziewczyna na medal

Sylwia Gajdka (PTC Alpina) zajęła 3. miejsce w kategorii K1 w wyścigu o Puchar Bałtyku

utworzony: 2017-06-20 20:24, zmodyfikowany: 2017-06-21 09:13, komentarzy: 0

• Tylko dwa mecze Dominika

Dominik Śliwiński (PKT) odpadł w drugiej rundzie mistrzostw Polski juniorów we Wrocławiu.

utworzony: 2017-06-20 20:22, zmodyfikowany: 2017-06-21 09:12, komentarzy: 0

• 12 drużyn na stadionie

W sobotę, 24 czerwca w Bychlewie zaplanowano I Letni Festiwal Piłki Nożnej

utworzony: 2017-06-20 16:47, zmodyfikowany: 2017-06-21 09:09, komentarzy: 0

• Zagramy z Widzewem i ŁKS

Karty zostały rozdane – wiadomo już, z kim PTC i Włókniarz zagrają w przyszłym sezonie ligi okręgowej

utworzony: 2017-06-19 07:01, zmodyfikowany: 2017-06-19 11:18, komentarzy: 0

• Dudziński przypieczętował podium

PTC – Orzeł Parzęczew 1:0 (1:0). Stało się. „Fioletowi” zakończyli rozgrywki ligi okręgowej na trzecim miejscu, co jest najlepszym wynikiem od siedmiu lat

utworzony: 2017-06-19 06:58, zmodyfikowany: 2017-06-19 11:19, komentarzy: 0

• Witaj, A Klaso!

Górnik Łęczyca – GLKS Dłutów 0:0. W Dłutowie nie udało się utrzymać „okręgówki”

utworzony: 2017-06-19 06:57, zmodyfikowany: 2017-06-19 11:30, komentarzy: 0

• O jedną Węgierkę za dużo

Wychowanka Zjednoczonych, Julia Walczyk (KU AZS UAM Poznań) znalazła się wśród szesnastu najlepszych florecistek Europy

utworzony: 2017-06-19 06:55, zmodyfikowany: 2017-06-19 11:31, komentarzy: 0

• Piechota blisko podium

Reprezentacja Polski w pływaniu wzięła udział w zawodach we Francji. Dobrze spisała się zawodniczka z Pabianic

• Nasi podbili festiwal

W hali powiatowej rozegrano VI Międzynarodowy Festiwal Badmintona. Grali zawodnicy z całej Polski oraz goście z Ukrainy

utworzony: 2017-06-14 21:03, zmodyfikowany: 2017-06-14 22:11, komentarzy: 0

• Błysnęli w Basketmanii

W turnieju koszykówki ulicznej Basketmania drużyna PKK’99 zajęła 2. miejsce w kategorii 14-latków

utworzony: 2017-06-14 16:23, zmodyfikowany: 2017-06-14 22:14, komentarzy: 0

• Na szczycie dzięki Edycie

W Łodzi rozegrano międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w sumo. W klasyfikacji drużynowej ekipa PTC zajęła 3. miejsce

utworzony: 2017-06-12 09:22, zmodyfikowany: 2017-06-12 10:24, komentarzy: 0

• Wschód górą w meczu gwiazd

W hali przy Grota-Roweckiego świętowali koszykarze z województwa

utworzony: 2017-06-12 09:19, zmodyfikowany: 2017-06-12 10:26, komentarzy: 0

• Medale od prezydenta

62. parkrun w parku Wolności ukończyły 22 osoby. Bieg ten połączony był z Dniami Pabianic

utworzony: 2017-06-12 09:16, zmodyfikowany: 2017-06-12 10:27, komentarzy: 0

• Straszny ten diabeł

Boruta Zgierz – PTC 3:0 (2:0). Dobrze, że rozgrywki już się kończą, bowiem niebawem w drużynie PTC nie miałby kto grać

utworzony: 2017-06-12 09:14, zmodyfikowany: 2017-06-12 10:28, komentarzy: 0

• Smutny koniec Włókniarza

Włókniarz – UKS SMS Łódź 2:4 (0:1). To już ostatni ligowy mecz „zielonych” w tym sezonie

utworzony: 2017-06-12 09:13, zmodyfikowany: 2017-06-12 10:29, komentarzy: 0

• Musztarda po obiedzie

GLKS Dłutów – Termy Uniejów 2:1 (1:1). To dopiero druga wygrana (na boisku) dłutowian tej wiosny

utworzony: 2017-06-12 09:11, zmodyfikowany: 2017-06-12 10:40, komentarzy: 0