Dzieci do lat 7 wystartowało 35, w wieku 8-10 lat było 28 uczestników, w kategorii 11-15 lat pobiegło 13 dzieci, a w kategorii 16-19 lat – 18. Łącznie: 94 dzieciaków.
Wśród najmłodszych biegaczy najlepszy był Franciszek Zgoda z SP w Ksawerowie. Na drugim miejscu Amadeusz Giedrojć z SP 3, a na trzecim – Krzyś Kromkowski.
Dalej:
4. Marcel Dobrzański (2010) |
5. Norbert Oswald (2010) PM 13 Pabianice |
6.Krzysztof Krajewski (2010) SP 13 Pabianice |
7. Wojtek Szczerkowski (2010) |
8.Olivier Wichrowski (2010) PM 11 Pabianice |
9. Julian Krysiak (2010) Czarodziejska Akademia |
10. Franek Korczak (2010) SP 17 Pabianice |
11. Nikodem Roszak (2010) PM 2 Pabianice |
12. Bartosz Borowiec (2012) PM 13 Pabianice |
13. Juliusz Jach (2012) PM 13 Pabianice |
14. Kacper Michalak (2013) PM 4 Pabianice |
15. Miłosz Słabiak (2012) PM 5 Pabianice |
16. Wojciech Polak (2012) Korona Pabianice |
17. Maksymilian Błoch (2012) |
18.Stanisław Rybiński (2013) |
19. Nikodem Szymański (2014) |
20. Kornel Błoch (2014) |
21. Marcel Piechowski (2014) |
22. Hubert Pawlak (2015) |
Wśród najmłodszych biegaczek z dystansem 200 metrów najlepiej poradziła sobie Blanka Dajcz (SP 3). Tuż za nią Dominika Witkowska z SP 3 i Lena Sawicka z PM 13.
Na kolejnych miejscach znalazły się: 4. Zosia Krysiak (2011) PN Czarodziejska Akademia, |
5. Julia Duraj (2012) PM 13 Pabianice, |
6. Julia Malinowska (2011) PM Bychlew, |
7. Amelka Michalska (2011) PM 13 Pabianice, |
8. Kasia Rybińska (2011) PM 8 Pabianice, |
9. Jagoda Jaksa (2013) Włókniarz Pabianice, |
10. Emilia Frankowska (2012) PM Łódź, |
11. Kamila Wichrowska (2012) PM 11 Pabianice, |
12. Marta Mazur (2014) Azymut Pabianice. |
|
Kategoria 8-10 lat chłopcy
1. Kacper Szymański z SP 5,
2. Piotr Marcinkowski, Włókniarz Pabianice,
3. Stanisław Pawłowski z SP 3.
Dalej:
4. Sebastian Michalak (2008) SP 3 Pabianice |
5. Antoni Jurga (2007) Włókniarz Pabianice |
6. Jakub Saktura (2008) |
7. Maksymilian Dziedziczak (2009) SP 8 P-ce |
8. Bartosz Szamol (2007) |
9. Igor Dobrosz (2008) SP 8 Pabianice |
10. Dominik Kardas (2007) SP 8 Pabianice |
11. Sergiusz Łobaczewski (2007) SP 8 P-ce |
12. Kacper Błażejewski (2009) SP 3 Pabianice |
13. Artur Pelizg (2008) SP 3 Pabianice |
14. Jakub Warwas (2007) SP 8 Pabianice |
15. Tomasz Zagalski (2007) SP 9 Pabianice |
Kategoria 8-10 lat dziewczyny
1. Zuzia Bartoszek z SP Bychlew,
2. Oliwia Altmajer z SP 3,
3. Wiktoria Szymczak z SP 137 w Łodzi.
Dalej:
4. Patrycja Słabiak (2007) SP 5 Pabianice |
5. Araksi Yazichyan (2008) SP 8 Pabianice |
6. Kaja Michałowicz (2007) SP 3 Pabianice |
7. Aleksandra Witkowska (2007) SP 3 Pabianice |
8. Ola Duraj (2009) SP 3 Pabianice |
9. Weronika Dominiak (2007) SP 8 Pabianice |
10.Maja Gajda (2008) SP 3 Pabianice |
11. Zuzia Koziara (2008) SP 8 Pabianice |
12. Natalia Kaczmarska (2007) SP 8 Pabianice |
|
Kategoria 11-15 lat chłopcy
1. Dawid Marcinkowski, Azymut,
2. Maciej Sztranek, Azymut,
3. Kacper Kosmala.
Kategoria 11-15 lat dziewczyny
1. Iga Kudra z SP 3,
2. Natalia Okruszek z SP 3,
3. Alicja Grochowska z Gim. a Paulo.
Dalej:
4. | Weronika Szymczak (2004) Gim. 22 Łódź |
|
|
|
5. | Zuzanna Kuśmierowska (2006) SP Piątkowisko |
|
|
|
6. | Julia Błażejewska (2006) SP 3 Pabianice |
|
|
|
7. | Zuzanna Usiak (2005) SP 17 Pabianice |
|
|
|
Kategoria 16-19 lat chłopcy
1. Piotr Owczarek,
2. Patryk Janeczek,
3. Michał Gajda.
Dalej:
4. Aleksander Mudza (1998) I LO Pabianice |
5. Wiktor Vu Phuc (2000) Gim. 2 Pabianice |
6. Mateusz Grela (1999) Zespół Szkół nr 1 P-ce |
7. Gracjan Romanowski (2000) Zespół Szkół nr 3 |
8. Szymon Usiak (2000) |
9. Michał Błaszczyk (1999) Zespół Szkół nr 3 |
10Adrian Szamol (1999) Zespół Szkół nr 3 P-ce |
11. Dawid Chmurski (1999) Zespół Szkół nr 3 P-ce |
12. Kacper Szwed (1999) Zespół Szkół nr 3 P-ce |
13. Michał Rybicki (1998) Zespół Szkół nr 3 P-ce |
14. Patryk Kukieliński (1998) Zespół Szkół nr 1 |
Kategoria 16-19 lat dziewczyny
1. Weronika Balcer,
2. Magdalena Szerkowska,
3. Martyna Goclik.
Komentarze do artykułu: Tak pobiegły dzieciaki
Nasi internauci napisali 0 komentarzy