W weekend odbyły się XII Mistrzostwa Polski BJJ w Legionowie. Anna Młynarczyk, trenująca na co dzień w Heros Team Pabianice, wywalczyła srebrny medal w kategorii niebieskich pasów -58,5kg. Były to jej pierwsze zawody w kimonach w niebieskich pasach.

Pierwszą przeciwniczkę pokonała kimurą (dźwignia na staw barkowy), drugą pokonała na punkty i dopiero w finale przegrała niewielką różnicą punktów.

Na zawodach wystartowało prawie 1.100 zawodników z Polski oraz zagranicy. Są to jedne z największych zawodów grapplingowych w Europie, a przy tym to najbardziej prestiżowa impreza BJJ w Polsce.

- Ogromne brawa Aniula od całego Heros Team. Brawa również dla obu trenerów Ani: Macieja Ptaszka i Roberta Piotrowskiego – gratuluje Andrzej Sysio, instruktor z Heros Team.