Indywidualnie w turnieju na Łotwie Tatiana zajęła 8., a Kamil 3. miejsce. W mikście z Veroniką Stankevich (Białoruś), Kamil także wywalczył brąz, zaś w deblu z Ricardsem Lidkasem (Łotwa) otarli się o podium, bowiem zajęli 4. miejsce.

W kolejny weekend nasi zawodnicy udali się do Częstochowy, gdzie rywalizowali w „Grand Prix Częstochowy”, ogólnopolskim turnieju elity, młodzika i młodzika młodszego. Tutaj trzy razy na najwyższym stopniu podium stanął młodzik młodszy Kamil Markus. Kamil wygrał turniej indywidualny, zdobył złoto w deblu z klubową koleżanką Klaudią Płusą oraz sięgnął po złoty medal w deblu z Adamem Winciaszkiem (Smecz Konin).

Wśród młodzików młodszych do ćwierćfinału dotarła Klaudia Płusa. Pozostali zawodnicy zakończyli turniej na zmaganiach grupowych. Grali: Hanna Użak, Amelia Jaworska, Szymon Forysiak (młodzik), Julia Borowska, Karolina Kopka, Brian Borowski (młodzik młodszy).

Nagrody naszym zawodnikom wręczał Adrian Dziólko, olimpijczyk z Rio de Janeiro (2016).