W meczu o pierwsze miejsce tomaszowianie pokonali Piotra Klekotkę z Patrykiem Stasiakiem 21:9. „Brąz” wywalczyli Wojciech Kaźmierczak i Damian Czarnecki po zwycięstwie nad łodzianami Robertem Pierzem i Władysławem Lorkiem 21:14. Piąta była para z Łasku - Jacek i Jakub Lisieccy.

Rozegrano też turniej, w którym zagrali zwycięzcy kilku wcześniejszych imprez plażówki. W finale mistrzowie sprzed tygodnia - Michał Głobiński z Przemysławem Biegajło, po dramatycznym meczu pokonali Jedlińskiego z Orzechowskim 23:21. Trzeci był duet Dariusz Migdal i Dawid Szenrok.

Obydwa turnieje stały na dobrym poziomie, a widoczny na zdjęciu w pomarańczowej koszulce Jedliński to były uczestnik mistrzowskiego cyklu Plaża Open.

Kolejny turniej - w sobotę także na Lewitynie. Początek tradycyjnie o 10.00.