Na ulicach Strzelina w kategorii juniorów najlepszy był Igor Szumer (PTC DSV Alpina), który zdobył 26 punktów. Igor był w znakomitej dyspozycji, bowiem kolejny zawodnik na mecie uzbierał punktów… 14.

Antoni Sokół (PTC DSV Alpina) zajął 16. miejsce, lecz w klasyfikacji generalnej uplasował się na drugim miejscu.

O ich pozycjach w klasyfikacji generalnej decydowały świetne wyścigi, które pojechali w ubiegłym miesiącu na Mazowszu. Panowie między sobą dzielili zwycięstwa na kolejnych etapach cyklu Bitwa Warszawska. I tak – Szumer zgarnął skalpy w Płońsku, Legionowie, Pułtusku i Radzyminie, a tuż za jego plecami linię mety mijał Sokół. Antek też cieszył się ze zwycięstwa – wygrał pierwszy etap w Wyszkowie.

W ostatnim wyścigu na ulicach Prudnika nasi kolarze spokojnie kontrolowali sytuację na trasie. Gratulujemy!