Na wyścig scratch junior Antoni Sokół przygotowywał się bardzo pieczołowicie. Opłaciło się. Podopieczny Krzysztofa Karasiewicza po zaciętej walce zdobył brązowy medal mistrzostw Polski!

W wyścigu eliminacyjnym Sokołowi zabrakło chłodnej głowy i sportowego farta. Ostatecznie został sklasyfikowany na 7. pozycji.

W Łodzi rozegrano międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików. Świetnie spisał się Krzysztof Szymański (PTC DSV Alpina), sięgając po złoto. Maksymilian Dąbrowski był 8., zaś Adam Pawłowski 9. W wyścigu dwójek na czas brązowy medal wywalczył duet Dąbrowski/Pawłowski.

W szosowym finale Pucharu Polski w Wieluniu 6. był młodzik Krzysztof Szymański (PTC DSV Alpina). Wśród juniorów 5. był Igor Szumer, 10. Szymon Kosuń.

W drużynowych mistrzostwach Polski w Godzieszach Wielkich PTC w składzie: Antoni Sokół, Dominik Wróbel, Kacper Chudy i Igor Szumer zajęła 7. lokatę.