Finały mistrzostw Polski rozgrywano w Piasecznie. W fazie grupowej nasze przegrały wszystkie trzy spotkania: z KKS Pro Basket Kutno 54:77, MUKS Piaseczno 71:101 i BAT-em Kartuzy 40:91.

W sobotę pabianiczanki grały o 7. miejsce z Trójką Żyrardów. Trzy pierwsze kwarty padły łupem żyrardowianek, które przed ostatnią odsłoną prowadziły różnicą 14 punktów (43:57). W ostatnich dziesięciu minutach ciężar zdobywania punktów wzięła na siebie Wiktoria Stasiak, wspierana przez Julię Zawieruchę i Alicję Waszczykowską. Nasze doprowadziły do remisu 64:64, co oznaczało dogrywkę. W doliczonym czasie gry szybko wyszliśmy na prowadzenie różnicą siedmiu punktów (71:64), co pozwoliło kontrolować sytuację. Wygraną PTK przypieczętowała celnym rzutem Zuzanna Prochuń.

PTK OrtoMedSport: Wiktoria Stasiak 85, Alicja Waszczykowska 34, Marcelina Błoch 30, Weronika Kirsz 22, Nadia Pomykała 20, Natalia Bednarek 10, Laura Banaszczyk 10, Julia Zawierucha 9, Zofia Lisiecka 9, Zuzanna Prochuń 6, Wiktoria Jakubiec 4, Maria Błoch 2, Aleksandra Mikuta 2, Anna Kamieniak.