Sportowa niedziela rozpocznie się o godz. 11.00 przy ul. Sempołowskiej. Na stadionie PTC o punkty w III lidze kobiet popularne „Perełki” zmierzą się z Kotanem Ozorków. Nasze dziewczyny pragną zrehabilitować się za porażkę w Piotrkowie Trybunalskim i zapowiadają walkę o zwycięstwo!

O godz. 13.00 na stadionie przy Grota-Roweckiego w 15. kolejce ligi okręgowej Włókniarz zmierzy się z GKS-em Bedlno. „Zieloni” ostatnio są na fali – w dwóch meczach zaaplikowali rywalom dziewięć bramek. Ponieważ Bedlno nie zalicza się do ligowych mocarzy, pabianiczanie są faworytem niedzielnego starcia.

Dla tych, którzy nie chcą marznąć na stadionach, jest propozycja spędzenia popołudnia w ciepłych, przytulnych halach. Emocji z pewnością nie zabraknie. O godz. 14.00 w hali powiatowej przy ul. św. Jana szczypiorniści Pabiksu bronić będą fotela lidera II ligi w meczu z Jurandem Ciechanów.

Z kolei o godz. 15.30 w hali przy ul. Grota-Roweckiego trzecioligowi koszykarze ZEC PKK’99 będą walczyć o pierwszą wygraną w nowym sezonie. Ich przeciwnikiem będzie ekipa KKS Pro-Basket Kutno.