życie pabianic
Życie Pabianic numer 37/2024

Piłka nożna

• Piłka nożna: sprawili prezent "Pasikowi"

Ner Poddębice - Włókniarz 2:4 (0:1). Podwójny powód do świętowania miał obrońca "zielonych" Krzysztof Pasiński, który w sobotę obchodził 18. urodziny

utworzono:

• Piłka nożna: przetrzebiony skład Włókniarza

Wąska kadra "Zielonych" jeszcze się uszczupliła ze względu na kontuzje i kartki. Niektórzy piłkarze nie wytrzymują już obciążeń związanych z sezonem. Trzeba zacisnąć zęby, bo do końca rundy pozostały

utworzono:

• Piłka nożna: Koziołek pokazał rogi

15 kolejka V ligi: PTC - Włókniarz II Konstantynów 2:0 (1:0). Mogło być wyżej, ale fatalnie nastawiony celownik miał Damian Kozłewski

utworzono:

• Wyniki A klasy - 11 kolejka

Ostatnia tegoroczna kolejka przyniosła dość nieoczekiwane rozstrzygnięcia. Niespodziankę in minus sprawiła Iskra Dobroń, sensacyjne zwycięstwo odniosła w Lutomiersku Burza Pawlikowice. Cenne punkty pr

utworzono:

• Piłka nożna: włókniarze pokazali charakter

V liga: Włókniarz-TUR Ozorków 4:4. Fatalna defensywa i imponujący zryw w końcowych minutach. Do zwycięstwa zabrakło niewiele <br />

utworzono:

• Futbolowy weekend w mieście

Pabianickim działaczom gratulujemy podejścia do nielicznych kibiców. Znów dwa mecze w Pabianicach odbędą się równolegle. To tylko uświadamia, jak głębokie podziały są między PTC i Włókniarzem

utworzono:

• Piłka nożna: nabór do Włókniarza

Chcesz by Twoje dziecko grało jak Paweł Janas, Zdzisław Leszczyński czy Piotr Nowak? Zapisz je do sekcji piłkarskiej Włókniarza.

utworzono:

• Wyniki A Klasy - 10. kolejka

Lider z Dłutowa nie zwalnia tempa. Do tej pory stracił jedynie dwa punkty. Pozostałe wyniki zgodnie z przewidywaniami. GKS Ksawerów urwał punkty rutyniarzom z Lutomierska

utworzono:

• Piłka nożna: PTC ograło "rugbistów"

14 kolejka V ligi: Polonia Andrzejów - PTC 1:4 (1:1).Na stadionie przy Sempołowskiej PTC występowało w roli gościa. Kilku piłkarzy Polonii z powodzeniem mogłoby grać w futbol amerykański lub rugby. "P

utworzono:

• Piłka nożna: Włókniarz poległ w Rzgowie

V liga: Zawisza Rzgów - Włókniarz 2:0 (0:0). Nasi piłkarze nożni przegrali z lideremi. Obie bramki straciliśmy w ostatnich pięciu minutach meczu. <br/>