Zanim będzie o golach, słowo o naszych graczach w drużynach I ligi. Wychowanek Włókniarza, Maksymilian Rozwandowicz zagrał cały mecz w barwach ŁKS z GKS Bełchatów (0:0). Z kolei wychowanek GKS Ksawerów, Konrad Poprawa zagrał w Wigrach Suwałki całe spotkanie z Romintą Gołdap (3:0).

Przepadł gdzieś napastnik Przemysław Kita, który ostatnio próbował swoich sił w Piaście Gliwice.

W sparingu wicemistrza III ligi, Lechii Tomaszów ze Zniczem Pruszków (1:3) wzięło udział aż trzech byłych graczy „zielonych”. Artur Golański grał cały mecz i strzelił gola, Łukasz Bocian został zmieniony w przerwie, zaś Jakub Rozwandowicz rozegrał całą drugą połowę. Wszyscy grają w barwach Lechii.

Dla IV-ligowego LKS Kwiatkowice trafił Michał Bogdan. Gol wychowanka PTC dał remis (1:1) w meczu z Wartą Sieradz.