Gospodarze prowadzenie objęli w 20. minucie, gdy Bartłomiej Grala po rzucie wolnym głową skierował piłkę do siatki. W pierwszej połowie przyjezdni wypracowali kilka okazji bramkowych, lecz Dawid Wójt stanął na wysokości zadania.

Po przerwie to Polonia atakowała, zaś Dłutów wyprowadzał kontry. Zabójcze. W 55. minucie Radosław Łubowski, przedłużając centrę głową, zdobył swoją pierwszą bramkę dla Dłutowa. Pięć minut później Grala fantastycznie przymierzył z 25 metrów i futbolówka zatrzepotała w bramce gości. To nie koniec strzeleckich popisów Dłutowa. W 80. minucie indywidualną akcję przeprowadził Piotr Owczarek i w sytuacji sam na sam z bramkarzem podwyższył na 4:0. Goście honorową bramkę zdobyli po strzale z rzutu karnego, podyktowanego za faul Mariusza Wocha.

GLKS Dłutów – Polonia Andrzejów 4:1 (1:0)

Gole dla Dłutowa: Grala 20., 60., Łubowski 55., Owczarek 80.

Dłutów: Wójt – Woch, Grala, Strzelec, Stelmach – Mosiński, Morawski, Bargiel, Golik, Mikucki – Owczarek. Na zmiany: Łubowski, Jakubowski, Wlazło, Borowiec.