Sosnowiczanie w sobotę zdecydowali się na grę wewnętrzną. Zagłębie zrezygnowało z wyprawy na obóz do Turcji, ponoć ze względu na osobę trenera – Aleksandr Chackiewicz jest Białorusinem i w wypowiedziach poruszał temat wojny rosyjsko-ukraińskiej. Klub wystraszył się sytuacji, w której szkoleniowiec zostałby zatrzymany na terenie Turcji.

Wobec tego pierwszoligowiec przygotowuje się do rundy wiosennej na własnych obiektach. W sobotniej grze wewnętrznej, pabianiczanin wybiegł w podstawowej jedenastce pierwszej drużyny Zagłębia.

29-latek z Pabianic jako jedyny wpisał się na listę strzelców, trafiając do siatki w 31. minucie sparingu.

Rozwandowicz grał 45 minut – w przerwie Chackiewicz wymienił całą jedenastkę. Zagłębie I wygrało z Zagłębiem II Sosnowiec 1:0.