Z taką dyspozycją piłkarze z Ksawerowa mogą jedynie pomarzyć o dogonieniu lidera, AKS SMS Łódź. Łodzianie skrzętnie gromadzą punkty, zaś Ksawerów po wpadce w Łodzi (0:4 z UKS SMS Łódź) stracił kolejne punkty.

Na boisku w Woli Zaradzyńskiej Ner prowadził już 2:0, a Krystian Wawrzyński wpuścił dwie bramki w odstępie 60 sekund (35. i 36. minuta). Po zmianie stron GKS szybko przystąpił do odrabiania strat. W 48. minucie do siatki trafił Piotr Szynka, zaś pięć minut później na 2:2 wyrównał Karol Korski. Kolejne gole nie padły i Ksawerów stracił dwa cenne punkty.

Oprócz punktów, GKS stracił także fotel wicelidera. Podopiecznych Jarosława Maćczaka wyprzedził LKS Różyca.

GKS: Wawrzyński – Korski, Kaźmierczak, Ziółkowski, Lewandowski – Adamczyk, Kasztelan, Papierz, Szynka, Dudziński – Kołakowski.