życie pabianic
Życie Pabianic numer 17/2024

Tenis

• Tenis: jest pierwszy medal!

Szymon Kielan (PKT) zdobył pierwszy medal mistrzostw Polski dla Pabianic w 2018 roku

utworzono:

• Tenis: dali wygrać innym

Nasi młodzi tenisiści okazali się niezwykle gościnni w ostatnim tegorocznym turnieju

utworzono:

• Tenis: mamy mistrzów Polski!

Drużyna PKT w składzie: Szymon Kielan, Jakub Lesman jest najlepsza w kraju w kategorii kadetów!

utworzono:

• Tenis: drugie miejsce Szymona

Szymon Kielan (PKT) awansował do grupy finałowej w turnieju juniorów w wielkopolskiej Sobocie

utworzono:

• Podwójny triumf Szymona

Tenisista Szymon Kielan (PKT) wygrał silnie obsadzony turniej kadetów w wielkopolskiej Sobocie

utworzono:

• Tenis: triumf Heleny

Helena Dąbrowska (PKT) w deblu z Nikolą Ladrowską (Winners Łódź) wygrała turniej młodziczek w Łęczycy

utworzono:

• Tenis: Dominik w czołówce

Dominik Śliwiński (PKT) zajął 5. miejsce w turnieju seniorów w Bielsku-Białej

utworzono:

• Tenis: finał Kuby

Jakub Lesman (PKT) został wicemistrzem województwa kadetów. Zawody rozegrano w Łęczycy