W najważniejszej kategorii, czyli open, w finale zagrali dwaj łodzianie. Były tenisista Tomasz Modro nie dał większych szans Cezaremu Krakowieckiemu, wygrywając 6:1, 6:1. Brązowy medal zdobył gracz z Pabianic, Robert Śliwiński. Były pingpongista Startu i Włókniarza w boju o medal pokonał Krzysztofa Żurkiewicza 6:3, 6:3.

Świetne wieści popłynęły do nas z kategorii 50 plus, w której o złoto grali dwaj pabianiczanie. Piotr Rogalewicz przechytrzył Janusza Słomińskiego i zwyciężył 6:2, 6:3. Na trzecim stopniu podium zameldował się Marek Jarosz.

Kategorię pocieszenia 50 plus wygrał Krzysztof Pietrowski.

Wreszcie turniej deblowy, który był wisienką na torcie całego turnieju. Zmierzyły się w nim duety: Sebastian Lisiecki (zwycięzca ligi amatorskiej)/Jędrzej Skowroński oraz Marcin Krysiak/Igor Gwiazdowski. Lepsi po dramatycznym boju i supersecie okazali się Lisiecki i Skowroński, wygrywając ostatecznie 4:6, 6:2, 11:9.

- Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, zawodnicy dali z siebie wszystko – podkreślił Piotr Olczak, organizator turnieju.