To ostatni moment, by kupić upatrzone wcześniej kolekcje w najniższych cenach. Dodatkowo 13 sierpnia przypada comiesięczna akcja „Szczęśliwa 13-tka”. Tego dnia w wybranych sklepach Portu Łódź zrobimy zakupy jeszcze taniej.

Wakacje to dobry czas, by wymienić lub uzupełnić swoją garderobę o letnie kolekcje i akcesoria. W sklepach Portu Łódź trwają wyprzedaże, sięgające nawet – 70% ceny. Taniej zakupimy także sprzęt AGD, RTV, meble oraz dekoracje do domu. Warto udać się na zakupy właśnie teraz, kiedy sklepy oferują największe rabaty.

Wyjątkowo atrakcyjnie w tym miesiącu zapowiada się akcja promocyjna  „Szczęśliwa 13–tka” . Najemcy Centrum przygotowali na Dzień Wielkich Promocji dodatkowe obniżki i rabaty. Taniej o 30% kupimy bieliznę i kostiumy kąpielowe w sklepach Change Lingerie i Esotiq, natomiast sklep Etam przygotował rabat na dostępny asortyment wynoszący 20%. Nawet do 50% taniej zapłacimy za zakupy w Fashion Sense, o 23% w sklepie Puma, a o 20% w Wojasie. Panów z pewnością ucieszą rabaty w sklepie PAWO (do 60%) oraz w Leger (20%).

IKEA dla posiadaczy karty IKEA FAMILY przygotowała rabat 15% na słoiki, pojemniki na żywność oraz noże.