O połowę mniej zapłacimy za portfele i paski w sklepie Ecco, marka oferuje też zniżkę w wysokości 20 proc. na dostępne w asortymencie sklepu buty i torby. Z okazji „Szczęśliwej 13-tki” promocje przygotował również sklep Pawo - tego dnia zakupimy tu odzież aż 50 proc. taniej oraz obuwie z 30-proc. rabatem.

Blisko 1/3 mniej zapłacimy za asortyment w sklepach Change Lingerie i Esotiq, a 20 proc. mniej w sklepie Etam. Jeśli chcemy uzupełnić garderobę o nową kolekcję jesienno-zimową, warto wybrać się w piątek do sklepu Mon Amie, w którym obowiązywać będą rabaty w wysokości 30 proc. oraz Fashion Sense, gdzie kupimy wybrany asortyment taniej o 20 proc. Promocyjne ceny (-23 proc.) obowiązywać będą też w sklepie Puma. 

„Szczęśliwa 13–tka” to też okazja do zakupu wypatrzonych akcesoriów i ozdób do domu. W piątek 10 proc. rabatu na wszystkie artykuły dekoracyjne przygotował sklep Vox. IKEA z kolei oferuje 15 proc. obniżki na wszystkie sztuczne kwiaty i rośliny oraz taki sam rabat na wybrane pudełka i pojemniki.