Salon kosmetyczny przy ulicy 20 Stycznia 56 zmienił wystrój i nazwę. Do niedawna – „Studio Viki”, dziś – „Indigo Nailsalon Studio Viki”.

- Dzięki zacieśnieniu współpracy z firmą Indigo, zostaliśmy zaproszeni na zjazd Salonów Firmowych Indigo na przedpremierowe szkolenie z manicure ślubnego – zdradza Joanna Madalińska, właścicielka studia.

Podczas trzech dni intensywnych warsztatów pod okiem pięciu instruktorów Indigo pani Joanna i pracująca z nią w „Viki” Klaudia poznały kolekcję lakierów Indigo Weeding 2018 oraz uczyły się, jak perfekcyjnie wykonać hybrydowy manicure ślubny.

- Były to bardzo pracowite, ale i niezwykle pouczające szkolenia – dodaje pani Joanna. - Specjalistki Indigo to nie tylko stylistki paznokci, ale już artystki - na paznokciach tworzą prawdziwe dzieła sztuki.

Firma Indigo od lat kreuje trendy w stylistyce paznokci. Jej pierwsza w historii kolekcja ślubna, stworzona wraz z Agnieszką Hyży, to 10 kolorów w jasnych odcieniach różu i beżu.

- Jest w czym wybierać, bo do tych odcieni dochodzą zdobienia: efekt syrenki, pixel, glassme, glammer czy snow efekt – opowiada.

A czy w tej stylistce jest moda, która zawsze się sprawdza?

- Na pewno na paznokciach każdej panny młodej pięknie wyglądają motywy kwiatowe – wskazuje. - Ponadczasowa jest też klasyka, czyli manicure francuski.

Żeby być jednak pewnym, że paznokcie, o jakich marzymy na ślub, naprawdę będą nam się podobać, warto zapisać się na próbny manicure. Jego cena, identycznie jak manicure ślubnego, to 60 zł. Ozdoby oraz przedłużanie paznokci są płatne dodatkowo.

Klasyczna gładka hybryda, odważne geometryczne zdobienia czy romantyczny manicure kwiatowy? To zależy już od koloru sukni i dodatków do niej. Ale nie tylko, bo z racji tego, że kolor paznokci może wpływać na samopoczucie, dobór manicure ślubnego trzeba dostosować również do naszego charakteru.

- Choć na pewno absolutnym hitem sezonu ślubnego są kolory pudrowe, z delikatniejszymi ozdobami na wszystkich paznokciach lub mocniejszymi na jednym czy dwóch – uważa właścicielka „Viki”.

(fot. manicure ślubny Indigo Nailsalon Studio Viki)

Na manicure ślubny najlepiej zapisać się wtedy, gdy ustalimy już tę ważną dla nas datę. Optymalnie będzie, gdy wykonamy go dzień przed ślubem. Na hybrydowy manicure ślubny trzeba poświęcić od godziny do dwóch. Wszystko zależy od ilości i trudności wykonania zdobień.

Dodatkowo, jeśli masz zniszczone paznokcie, warto odpowiednio wcześniej zadbać o ich wzmocnienie. Salon „Viki” oferuje - dający rewelacyjne efekty - zabieg proteinowy Indigo.

„Indigo Nailsalon Studio Viki” przy ulicy 20 Stycznia 56 czynne jest we wtorki i środy od 10.00 do 18.00, w czwartki i piątki w godz. 9.00-18.00, a w soboty od 8.00 do 14.00. W poniedziałki salon jest zamknięty. Oferuje manicure hybrydowy, przedłużanie paznokci metodą hybrydową, akrylową i żelową oraz pedicure zwykły, hybrydowy i z przedłużaniem paznokci. Zapisy pod nr. tel. 735 408 106. Salon można też śledzić na facebooku i instagramie.

 

KONKURS

Do wygrania bon o wartości 100 zł na manicure ślubny do „Indigo Nailsalon Studio Viki”. W konkursie mogą wziąć udział panie, które w tym roku wychodzą za mąż. By zdobyć bon, należy odpowiedzieć na pytanie: dlaczego to ty powinnaś wygrać? Odpowiedź trzeba przesłać do 13 kwietnia (piątek) do godz. 20.00 na maila: konkurs@zyciepabianic.pl. Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy najlepszą. UWAGA - laureatem konkursu zostaje Piotr Ciszewski, który wygrywa bon dla swojej narzeczonej. Gratulujemy!