Cykl warsztatów związany jest z trwającą w Centrum loterią, w której wygrać można metamorfozę pokoju oraz jedną z ponad 850 nagród.

Małe przestrzenie sprzyjają zbliżaniu rodziny. Zwłaszcza, gdy pokój dzienny służy także jako sypialnia. Jak stworzyć pokój dzienny, który z łatwością zmienia się w sypialnię, domowe biuro lub jadalnię - opowiedzą eksperci IKEA na warsztatach dla klubowiczów IKEA Family. Warsztaty odbędą się w strefie IKEA FAMILY (obok Sklepiku Szwedzkiego), w godzinach:

- 17 czerwca (sobota) 10.00- 14.00 i 15.00-19.00,

- 18 czerwca (niedziela) 10.00-14.00 i 15.00-19.00.

Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegóły na stronie :http://www.ikea.com/pl/pl/store/lodz.

Blisko 7 tysięcy kuponów zostało już wrzuconych do urn w punktach loteryjnych Portu Łódź, a każdy z nich jest szansą na wygranie remontu pokoju, bonów na zakupy do sklepu IKEA oraz wielu nagród dodatkowych. Wielki finał loterii i losowanie zwycięskich kuponów odbędzie się 25 czerwca o godzinie 17.00. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy dokonać w Porcie Łódź zakupów na kwotę minimum 50 zł, następnie okazać paragon hostessom w jednym z dwóch punktów loteryjnych, usytuowanych w atrium przy sklepie IKEA oraz przy sklepie Leroy Merlin. Hostessa sprawdzi paragon i wyda nam kupon loteryjny, który trzeba czytelnie wypełnić i wrzucić do urny. To nie koniec atrakcji. Przy punktach loteryjnych znajdują się także koła fortuny. Po wrzuceniu do urny wypełnionego kuponu loteryjnego każdego dnia można zakręcić kołem fortuny i dać sobie dodatkową szansę na traf szczęścia. Do wygrania kilkaset nagród. Regulamin loterii znajduje się na stronie www.portlodz.pl