W piątek trzynastego warto wyjść z domu i … łapać szczęcie! Gdzie? Na zakupach w Porcie Łódź, który wraz z najemcami przygotował na ten dzień liczne promocje i rabaty w ramach akcji „Szczęśliwa 13-tka”.

W tym miesiącu warto odwiedzić sklepy Wojas, CCC oraz Venezia, które obniżą swoje ceny wyjściowe na obuwie i akcesoria z nowej kolekcji do 20%. W Ecco wybrane buty, torby i paski będzie można kupić aż z 30% rabatem przy zakupie trzech środków do pielęgnacji obuwia.

„Szczęśliwa 13-tka” to dobra okazja, by rozeznać się w propozycjach eleganckiej bielizny i kostiumów kąpielowych z najnowszych kolekcji. Taki asortyment taniej kupimy w Change Lingerie i Esotiq, które specjalnie na dzień promocji przygotowały rabaty w wysokości 30%. Warto wstąpić także do sklepów Etam oraz Triumph, w których bieliznę i kostiumy kąpielowe również kupimy w promocyjnych cenach odpowiednio -20% oraz -15% (w Triumph przy zakupie dwóch rzeczy).

Jeśli chcemy uzupełnić swoją garderobę o letnie ubrania, najlepiej skorzystać z oferty sklepów Portu Łódź, które w najbliższy piątek znacznie obniżą swoje ceny: Top Secret (rabat 40% na zakup drugiej sztuki), Puma (rabat 23% na cały asortyment) oraz Quiosque (rabat 15%). Natomiast dla miłośników sportowego stylu promocję w wysokości 20% przygotował Go Sport. Sklep oferuje rabat na zakupy z wyłączenie sprzętu do fitnessu oraz rowerów.

Wielkimi krokami zbliża się też okres komunijny, w związku z tym pralnia Panda zlokalizowana w Porcie Łódź zaprasza do skorzystania z promocyjnej ceny na pranie sukienki lub garnituru komunijnego. W piątek, 13 kwietnia za taką usługę zapłacimy 30% mniej.