Od 1 do 3 czerwca będzie można je spotkać w atrium. Wesołe stworki zaplanowały dla najmłodszych mnóstwo atrakcji, więc każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Obsypana nagrodami muzyka z filmu „Trolle” przez trzy dni będzie rozbrzmiewać w Porcie Łódź, zapraszając wszystkie dzieci do zabawy. W strefie tanecznego show odbędą się warsztaty taneczne i nauka choreografii tańca Trolli. Nie zabraknie oczywiście największego muzycznego hitu pochodzącego z filmu „Can’t stop the feeling!”.

Animatorzy strefy charakteryzacji filmowej sprawią, że najmłodsi zamienią się w wybranych przez siebie, ulubionych bohaterów bajkowego lasu. Najmłodsi, którzy uwielbiają kolorowe włosy, będą mieli możliwość upodobnić się do filmowych postaci w strefie stylizacji fryzur. Animatorzy obecni w strefie uczeszą maluchy na wzór ich ulubionego filmowego bohatera.

Z okazji swojego święta dzieci będą mogły nie tylko przenieść się do magicznego świata Trolli, ale także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W strefie fotografii dostępne będą rekwizyty filmowe, m. in. peruki i stroje z bajki. Leśne stworki zapraszają też do strefy kinowej, w której przez cały czas będą emitowane najzabawniejsze sceny z historii bajkowego lasu.

Będzie też konkurs. Trolle uwielbiają zabawę z dziećmi, dlatego na czas święta najmłodszych postanowiły ukryć na terenie Centrum nalepki ze swoimi podobiznami. Kto je odnajdzie, otrzyma nagrodę. Każdego dnia Trolle wyłonią jednego zwycięzcę.

Wszystkie atrakcje przygotowane dla najmłodszych są bezpłatne. Event z okazji Dnia Dziecka odbędzie się w dniach 1 – 3 czerwca w godzinach 12.00-18.00. Poszczególne strefy zabaw będą zlokalizowane w atrium Portu Łódź obok sklepu IKEA.