Zlot Empatycznych Kobiet poświęcony będzie odkrywaniu pokładów empatii w sobie i w innych. Uczestniczki spotkania przejdą trening uważności w oparciu o zmysły oraz empatyczną opowieść.
Podczas warsztatu coachingowego dowiedzą się, jak empatia może im pomóc w codziennym życiu i jak mogą ją wzmacniać w sobie i w innych.
Zaplanowano też warsztat art-coachingowy "Kaligrafia"- który ma być drogą do wewnętrznej głębi i do odnalezienia wewnętrznej ciszy.

- Podczas wspólnej pracy kaligraficznej będziemy kontemplować linie i medytować słowa – wyjaśnia Danuta Jacoń-Chmielewska, właścicielka pracowni Unikatum. - Udział w spotkaniu z kaligrafią przynosi lepszy kontakt ze sobą, spokój, relaks.

Prowadzące:
Danuta Jacoń-Chmielecka – psycholog, coach i trener. Jest specjalistką pracy ze zmianami. Interesuje się neurodydaktyką i neurocoachingiem. Praktykuje uważność i skutecznie zachęca do tego swoich klientów, którzy dołączają do praktyki. Uwielbia motywować i inspirować kobiety. Jest fanką rękodzieła.
Monika Sowińska - kobieta aktywna i skromna zarazem. Mama dwójki cudownych nastolatków. Ukończyła studia historyczne i ma doświadczenie w pracy nauczyciela. Od kilku lat z zamiłowaniem pracuje z małymi dziećmi w przedszkolu. Interesuje się nowinkami z wiedzy o wychowaniu i rozwoju człowieka.

Zapisy: 501 051 813. Cena: 1 osoba x 45 zł, 2 osoby x 35 zł, 3 osoby x 25 zł.

Kiedy? 29 września (piątek) w godz. 17.17-20.20. Miejsce: Pracownia Unikatum, Północna 34, Pabianice.