Na portalach internetowych i w ogłoszeniach w Powiatowym Urzędzie Pracy pojawił się nowy pracodawca. Chce zatrudnić szefa kuchni i szefa marketingu. Kto to jest? To dawna Pawelana, czyli obiekt remontowany przez spółkę Aflofarm. Więcej tutaj: www.fabrykawelny.pl

O sobie piszą tak: "Hotel Fabryka Wełny to powstający w unikatowym kompleksie budynków pofabrycznych, czterogwiazdkowy hotel w centrum Pabianic. Obiekt będzie posiadał 52 komfortowo wyposażone pokoje wraz z 4 apartamentami, basen, strefę Spa & Wellness, klub fitness ze squashem, kręgielnię, restaurację, centrum konferencyjne. Naszym pracownikom stwarzamy przyjazne miejsce pracy, gdzie mogą się doskonalić i rozwijać swe umiejętności. W związku z planowanym otwarciem poszukujemy profesjonalnych, dynamicznych i zmotywowanych
kandydatów na stanowisko specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu"

- Otwarcie Hotelu Fabryka Wełny jest zaplanowane na drugi kwartał przyszłego roku. Rekrutacja już się rozpoczęła. W pierwszej kolejności chcemy zatrudnić szefa kuchni oraz specjalistę ds. sprzedaży i marketingu, następnie będziemy zatrudniać kierowników recepcji, eestauracji, służby pęter, fitness, SPA oraz specjalistę ds. technicznych. W przyszłym roku wspólnie z kierownikami będziemy kompletowali personel w poszczególnych działach. W sumie w hotelu znajdzie pracę ponad 40 osób - informuje Wojciech Wróblewski, dyrektor hotelu.

Czego oczekują od pracownika:

ZADANIA:

  • współtworzenie planów i strategii marketingowych,
  • opracowywanie materiałów informacyjnych i promocyjnych,
  • przygotowywanie kampanii reklamowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami,
  • współpraca z biurami podróży,
  • aktywna sprzedaż i promocja usług hotelu,
  • przygotowywanie i obsługa konferencji, szkoleń oraz eventów.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze sprzedaży i marketingu,
  • znajomość branży hotelarskiej będzie dodatkowym atutem,
  • doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • zorganizowanie, kreatywność i samodzielność w działaniu,
  • wysoka kultura osobista,
  • rozwinięte umiejętności negocjacyjno-sprzedażowe,
  • biegła obsługa MS Office,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w młodym zespole,
  • możliwość pracy przy ciekawym projekcie,
  • szkolenia, możliwość rozwoju.

Tu jest robota dla kucharza: http://www.psz.praca.gov.pl/hr/PoSearch/summaryview.php?do=poSummary&gio=1283263&from=poSearch&bgio=&als=poszukujacypracy&data=2012-10-29