Od czwartku bez prądu

Trwa usuwanie skutków przejścia orkana Ksawery przez nasz powiat. Zimna Woda wciąż bez prądu

utworzono: 2017-10-08 14:59:57
ostatnia modyfikacja: 2017-10-09 08:41:30
autor:
„Wszystkie ekipy techniczne PGE Dystrybucja i załogi firm zewnętrznych nie ustają w wysiłkach przy usuwaniu skutków orkanu Ksawery. W wyniku dotychczasowych prac energetyków do sieci przyłączonych zostało już 480 tysięcy gospodarstw domowych i firm, a liczba odbiorców bez dostaw energii elektrycznej zmniejszyła się do 7 tysięcy” - poinformował dziś zakład energetyczny.
Bez prądu są mieszkańcy Zimnej Wody koło wsi Morgi. Nie wszyscy mają prąd w Rydzynach.
 
Awarie występują obecnie na terenie Oddziału Łódź, głównie w Rejonie Energetycznym Sieradz - około 2.000 odbiorców bez prądu między innymi w powiatach łaskim i pabianickim.
 
Około 800 odbiorców bez prądu jest w gminach: Ozorków, Parzęczew i Zgierz, gdzie podczas wichury zostało uszkodzonych i złamanych 9 słupów energetycznych. Przywrócenie zasilania do odbiorców średniego napięcia przewidywane jest w niedzielę (8.10) do godzin wieczornych, natomiast usunięcie wszystkich awarii planowane jest na poniedziałek (9.10).
 
„Zapewniamy, że ekipy energetyków będą pracować bez przerwy, aż do usunięcia wszystkich awarii. Wszystkich, których dotknęły skutki awarii, przepraszamy za powstałe utrudnienia” - zapewnia PGE Dystrybucja.
 Komentarze do artykułu: Od czwartku bez prądu

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj

ad
Nasze najnowsze video

Olimpiada przedszkolaków
adfacebook