Wigilia pod chmurką

Już siódmy raz "Granica" wydała wigilijną kolację przed SDH-em.

utworzono: 2010-12-25 19:02:41
ostatnia modyfikacja: 2010-12-25 19:41:22
autor: redakcyjny zespół

Na wigilijną wieczerzę przed Spółdzielczy Dom Handlowy Trzy Korony przyszło 27 osób. Była jedna matka z dziećmi i pięć samotnych kobiet. Ekipa z "Granicy" na wieczerzę przywiozła osiemdziesiąt bochenków chleba, pięć termosów z potrawami. Była zupa grzybowa z makaronem, kapusta z grochem, smażona ryba i pieczone udka z kurczaka. Nie zabrakło oczywiście opłatka.
Po złożeniu sobie życzeń, wszyscy zasiedli do udekorowanych i zastawionych stołów pod parasolami. Uczestnicy kolacji byli bardzo wzruszeni i dziękowali "Granicy" za ten wyjątkowy wieczór.
 
Komentarze do artykułu: Wigilia pod chmurką

Nasi internauci napisali 2 komentarzy

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj

Adrian
komentarz dodano: 2010-12-27 00:40:58
z IP: 83.21.67.*
(treść moderowana) żeby ludzi na mrozie jeszcze trzymać,niedosyć że złodzieje rządzą tym miastem to jeszcze buractwo ,że was w tego tupolewa nie wsadzili .
lornetka
komentarz dodano: 2010-12-26 08:28:31
z IP: 81.219.28.*
" bo polacy to jedna rodzina "- tak brzmią słowa piosenki, ale tylko piosenki, bo polak polaka traktuje jak psa,a takiego polaka ,biednego,z problemami ,o brzydkim zapachu to jeszcze gorzej.w pabianicach mamy kilka budynków należących do miasta od dziesiątek lat stojacych pusto i na obrzeżach miasta wspaniale nadajacych się na przytulisko dla tych ludzi.ale lepiej zmarnowac pieniądze niż je zainwestować w takie przytulisko bo niestety budynki te trzeba wyremontowac. mamy taki budynek na terenie za zajezdnią mzk na ul. lutomierskiej, drugi na terenie szpitala przy działkach , ale przecież lepiej aby ludzie ci mieli wigilię na ulicy. wstyd
panie prezydencie.
ad
Nasze najnowsze video

Zawody crosstreningowe
adfacebook


reklama