Wyjątkowe 10 minut

Pokaz sztucznych ogni w Manufakturze to już tradycja. W Pabianicach pokazu nie będzie

utworzono: 2017-12-29 16:45:41
ostatnia modyfikacja: 2017-12-30 16:22:08
autor:
Na widzów czeka dziesięć minut wielkich emocji i niezapomnianych wrażeń. Jak w poprzednich latach efektowne sekwencje zgrane zostaną z muzyką. Manufaktura zaprasza na imponujący pokaz sztucznych ogni, którym łodzianie i goście przywitają nowy rok 2018.  Będzie to nie tylko pokaz fajerwerków, ale pełne widowisko świetlno-muzyczne.
 
Na niebie rozbłysną komety, chryzantemy, wielokolorowe piwonie, złoty koński ogon, cracklingowy deszcz gwiazdek, kolorowy ring z efektem pająka oraz wierzby. Najokazalsze ładunki wystrzelą nawet 150 metrów nad ziemią! 
 
Pokaz będzie można oglądać z rynku Manufaktury – ognie będą wystrzeliwane z parkingu nad budynkiem dawnej tkalni (m.in. nad restauracją The Mexican). Osoby z dziećmi będą mogły skorzystać ze specjalnie wydzielonej strefy rodzinnej. 
 
Przy każdym wejściu na rynek, a także przed wejściem do strefy, oznaczonej barierkami, czuwać będą pracownicy ochrony. Ze względów bezpieczeństwa na rynek Manufaktury nie będzie można wnosić własnych materiałów pirotechnicznych ani alkoholu. 
 
Na rynku będzie działał domek gastronomiczny. Otwarta będzie także drewniana beczka z grzańcem.Komentarze do artykułu: Wyjątkowe 10 minut

Nasi internauci napisali 1 komentarzy

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj

ceec
komentarz dodano: 2017-12-31 03:20:44
z IP: 46.112.126.*
Zamiast pisać czego nie ma w Pabianicach, to może napiszcie co JEST, a Łódź zostawcie w spokoju, oni mają swoją gazetę.
ad

Nasze najnowsze video

Biegówki w centrum Polski - Zawody w narciarstwie biegowym 2018
adfacebook