Wyróżnieni za dobrze wykonaną robotę

Sześciu policjantów wyróżnionych. Za co? To dobrzy śledczy

utworzono: 2017-11-21 10:18:42
ostatnia modyfikacja: 2017-11-21 17:57:07
autor:

Szef pabianickiej policji uhonorował 6 funkcjonariuszy wzorowo wypełniających obowiązki służbowe.

Wyróżnieni to: starsi sierżanci Marcin Bednarek i Damian Trzeszczak z komisariatu w Konstantynowie, asp. szt. Robert Słowiński, st. sierż. Joanna Piekarska-Gratel oraz starsi aspiranci Paweł Popiński i Robert Kurs z pabianickiej komendy.

Funkcjonariusze z Konstantynowa Łódzkiego 11 listopada zatrzymali na gorącym uczynku troje sprawców uszkodzenia pojazdu. Pokrzywdzony oszacował straty na 2 tys. zł. Aspirant sztabowy Robert Słowiński oraz starszy sierżant Joanna Piekarska-Gratel z wydziału dochodzeniowo-śledczego z rąk komendanta dostali wyróżnienie za schwytanie sprawców rozboju. Do zdarzenia doszło 12 listopada w markecie. Sprawca skradł markowy alkohol, schował go pod kurtkę i wybiegł ze sklepu. Wobec złodzieja interweniowali pracownicy ochrony. Podczas szarpaniny sprawca próbował uderzyć i ugryźć jednego z ochroniarzy. Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali 32-latka, notowanego wcześniej za przestępstwa przeciwko mieniu. Natomiast starsi aspiranci Paweł Popiński i Robert Kurs z pionu kryminalnego zostali uhonorowani za wykrycie oszustw. To oni doprowadzili do zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy posługując się sfałszowanymi zaświadczeniami o zatrudnieniu usiłowali wyłudzić akcesoria GSM.
Komentarze do artykułu: Wyróżnieni za dobrze wykonaną robotę

Nasi internauci napisali 2 komentarzy

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj

TKM
komentarz dodano: 2017-11-22 10:12:04
z IP: 31.183.143.*
Brawo „ lornetka „ za odważny komentarz !
Ja z policją nie chcę zadzierać nawet w komentarzach, bo dziś miłościwie panująca nam opcja polityczna, daje tym organom nieograniczone uprawnienia, ale wkurza mnie to, że u nich tam prawie co tydzień podziękowania za normalną policyjną robotę wynikającą z etatowej pracy w policji.
W Pabianicach na razie okay, ale w Polsce, to policja święci kolejne „ triumfy „ i staje się organem terroru na usługach PiS !
lornetka
komentarz dodano: 2017-11-21 19:22:56
z IP: 87.206.199.*
Szanowny Panie Komendancie . Wynagradzanie w ten sposób swoich pracowników to jawna kpina.Rozumiem , za uratowanie człowieka czy nawet zwierzęcia będącego w potrzebie - oczywiście należy za takie poświęcenie z narażeniem własnego zycia należy to uhonorować ale nagradzanie za wykonanie swojej pracy i to dobrze opłacanej takie gratyfikacje to po prostu skandal. Rozumiem ,że takie nagrody dostanie kazdy pracujacy po zakończeniu swojej roboty.To,że brak chetnych do pracy w Policji nie oznacza ,że dodatkowo dofinansowuje się funkcjonariuszy po za pensją.Dla policjanta takie działania są normą taką samą jak dla np lekarza ratowanie zycia a gdyby ten lekarz dostawał takie premie prasa i nie tylko nie zostawiła by suchej nitki.
adad

Nasze najnowsze video

Olimpiada przedszkolaków
adfacebook


ad