Zdjęcie ilustracyjne | foto: Kamil Misiek
Zdjęcie ilustracyjne

Zaginęły dwie 13-letnie dziewczyny

W niedzielę rano policja zakończyła poszukiwania Weroniki i Wiktorii

utworzono: 2017-02-11 21:24:21
ostatnia modyfikacja: 2017-02-12 10:27:50
autor:

II KP KMP Łódź prowadzi poszukiwania kat. I za Weroniką Kowalską lat 13, zam. Łódź oraz za Wiktorią Dąbrowską lat 13, zam. Łódź, które 10 lutego 2017 roku oddaliły się z miejsc zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciły. Ostatni raz widziane były w okolicach ulicy Legionów.

Weronika Kowalska (widoczna w dolnej części zdjęcia): wzrost około 150 cm, waga 40 kg, szczupłej budowy ciała, włosy blond do ramion. W chwili zaginięcia ubrana była w turkusową pikowaną kurtkę, biały szal typu komin, żółte buty trapery oraz legginsy. 
 
Wiktoria Dąbrowska (widoczna w górnej części zdjęcia): wzrost około 160 cm, waga 50 kg, szczupłej budowy ciała, włosy blond do ramion. W chwili zaginięcia ubrana była w zieloną kurtkę z futerkiem, czarne getry oraz czarną czapkę z napisem New York.
 
Wszystkie osoby mogące mieć jakiekolwiek informacje na temat zaginionych proszone są o pilny kontakt z II KP KMP w Łodzi, ul. Ciesielska 27 (tel. 42 665 15 01).
 
- Informuję, że zakończyliśmy poszukiwania za Weroniką Kowalską i Wiktorią Dąbrowską - poinformowała w niedzielny ranek  Joanna Kącka z policji.

 

Joanna Kącka
Komentarze do artykułu: Zaginęły dwie 13-letnie dziewczyny

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj

ad

reklamaad

Nasze najnowsze video

Olimpiada przedszkolaków
adfacebook