Mieszkalski wchodzi do gry

Były radny miejski, przedsiębiorca z Pabianic wystąpił w filmie. Gra też Przemysław Muszyński z Pabianic. O co chodzi? [VIDEO]

utworzono: 2018-03-09 21:43:34
ostatnia modyfikacja: 2018-03-10 12:20:34
autor:

- Nie mogę jeszcze zdradzić całej tajemnicy - mówi Marcin Mieszkalski, przedsiębiorca z Pabianic. - Co kilka dni w sieci będą ukazywać się kolejne informacje.

W sieci pojawił się film, w którym 10 przedsiębiorców z Polski, w tym 2 Pabianic i 3 z Łodzi, zakłada firmę. Siedzibę firma ma w Pabianicach. Należy do niej dwóch panów z naszego miasta. Oprócz Marcina Mieszkalskiego z Pabianic w spółce jest też Przemysław Muszyński. 

Jak się dowiadujemy, to projekt przyszłości z branży IT. Spółka Independent Enterprise ma siedzibę przy Łaskiej 3/5. 

- Dlaczego zdecydowaliśmy się stworzyć Independent Enterprise? Każdy z nas miał marzenie, aby nasz wysiłek włożony w systemy i firmy, które budowaliśmy dotychczas, nie poszedł na marne. Każdy z nas miał marzenie, aby właściciele tych firm nie okazali się chciwymi krętaczami, żeby nie upadały po kilku lub kilkunastu miesiącach. I w końcu każdy z nas miał marzenie, aby w doskonałym systemie zarabiali absolutnie wszyscy - mówi Mieszkalski. - Setki godzin spędzonych na analizach produktu oraz prostego, uczciwego i długofalowego planu marketingowego, i co dla nas wszystkich niezwykle ważne - bezpieczeństwa całego przedsięwzięcia - zaowocowały powstaniem firmy, jakiej jeszcze nie było. Firmy zbudowanej przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w marketingu sieciowym, którym udało się stworzyć coś z samej tylko idei. Idei, aby raz na zawsze zmienić życie milionów ludzi na całym świecie. I wcale nie chodzi tu tylko o pieniądze. Dużo wartościowszy jest przecież spokojny sen, wolny czas spędzany z najbliższymi, czy choćby eliminacja niepewności jutra.

 
Komentarze do artykułu: Mieszkalski wchodzi do gry

Nasi internauci napisali 1 komentarzy

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj

SZANGALA123
komentarz dodano: 2018-03-10 19:40:45
z IP: 46.169.188.*
Czarna magia.

Nasze najnowsze video

Brutalne pobicie starszego mężczyzny
adfacebook