Aleksandra Socha - pabianicka szablistka reprezentująca warszawski AZS AWF zdobyła w Sosnowcu dwa tytuły mistrzyni Polski. Najpierw gładko wygrała turniej indywidualny. W finale Ola pokonała Katarzynę Kuźniak z Warszawianki 15:8. Wcześniej w półfinale koleżankę klubową Irenę Więckowską 15:13, w ćwierćfinale Annę Wesołowską 15:9, a w 1/8 finału Katarzynę Karpińską (obie KKSz Konin) 15:9. Dzień później AZS AWF Warszawa z Sochówną w składzie zdobył drużynowe mistrzostwo Polski. W finale warszawianki pokonały koniński KKSz 45:43. Pierwszoplanową rolę odegrała znów Ola. Przed ostatnim pojedynkiem przeciwniczki prowadziły 40:34, ale pabianiczanka pokonała Karpińską 11:3.

Wcześniej Socha biła się w Korei. Na uniwersjadzie doszła do ćwierćfinału, gdzie przegrała z zawodniczką gospodarzy.