Grzegorz Szyszka (kat. 60 kg) po raz szósty wywalczył tytuł mistrza Polski w zapasach. W drodze na najwyższe podium nasz as pokonał: Dawida Filipka z Herosa Witków (plecy) i Piotra Puchalskiego z Legii Warszawa (4:2). W półfinale Szyszka zdeklasował Sławomira Biskupa z Derby Kobylanka (10:0). Walka o złoto była bardzo emocjonująca. Grzegorz dopiero po dogrywce wygrał z Łukaszem Niewiadomskim z warszawskiej Legii.

Wicemistrzostwo Polski w kat. 120 kg wywalczył nasz Robert Wojszczuk. Pokonał Łukasza Banaka ze Śląska Wrocław 4:2 i Tomasza Bujaka z Agros Żary. W finale nasz atleta uległ Markowi Kraszewskiemu ze Śląska Wrocław (plecy).

Brązowy medal zdobył 23-letni Radosław Dąbrowski (60 kg). Na 5. pozycji uplasował się Sebastian Grzelczyk (96 kg), a na 10. Tomasz Sobczyk (55 kg) i Piotr Kaczmarkiewicz (96 kg).

73. mistrzostwa Polski rozgrywane były w Warszawie. Zespołowo podopieczni Waldemara Sawosza zajęli 4. miejsce - najwyższe w historii PTC.