Grzegorz Szyszka zajął 3. miejsce w zapaśniczym Pucharze Polski seniorów. Nasz mistrz (kat. 60 kg) zdeklasował 10:0 Przemysława Grzywacza (Sokół Lubawa) i położył na łopatki Sławomira Biskupa (Derby Kobylanka). W drodze do finału Szyszkę zastopował Łukasz Niewiadomski z Legii Warszawa. W walce o 3. pozycję Grzegorz położył na plecy Marka Zająca (Gryf Chełm).

W wadze 55 kg junior Tomasz Sobczyk zajął szóste miejsce. Ambitnie walczył Przemysław Spodziewała (66 kg). Zawiedli: Łukasz Tarnecki (66 kg), Paweł Wiatrowski (74 kg), Łukasz Pietrzykowski (96 kg). W zawodach wystartowało 125 zawodników z 25 klubów. PTC zajęło 8 miejsce drużynowo.

Zapaśnicy PTC pojechali na zawody za własne pieniądze. Sytuacja finansowa klubu jest na tyle dramatyczna, że działacze i trenerzy rozważają wycofanie drużyny z rozgrywek ekstraklasy.