Wybierz się w podróż w czasie

Adam żyjący w 2030 roku przenosi się w czasie do 1952 roku. I to przy pomocy… starego radia. Zobacz nowy film Bodo Koxa [KONKURS]

utworzono: 2017-12-07 13:33:40
ostatnia modyfikacja: 2017-12-07 15:06:58
autor:

Warszawa, rok 2030. Wydawać by się mogło, że dla Adama (Piotr Polak) lepsze jutro było… wczoraj. Dotknięty zanikiem pamięci bohater musi zacząć wszystko od nowa. Przeprowadza się i rozpoczyna pracę w potężnej korporacji. Poznaje w niej atrakcyjną Gorię (Olga Bołądź), którą jest totalnie oczarowany. Początkowo dziewczyna opiera się jego zalotom, uparcie twierdząc, że nie jest w jej typie. Gdy jednak romans nabiera rumieńców, chłopak dokonuje niebywałego odkrycia. W swoim nowym mieszkaniu znajduje stare radio, które nadaje audycje z lat 50. Okazuje się, że odbiornik emituje również fale umożliwiające teleportację. Podczas jednej z podróży Adam „utyka” w 1952 roku. Zaniepokojona nieobecnością ukochanego Goria podejmuje się fascynującej, ale i niebezpiecznej misji sprowadzenia go z powrotem.

Nowy film Bodo Koxa („Dziewczyna z szafy”) „Człowiek z magicznym pudełkiem” w kinie Tomi już od piątku. Sprawdź repertuar:

 

Konkurs! Do wygrania jest 5 biletów na wybrane seanse do wykorzystania w weekend w kinie Tomi. Jak je zdobyć? Wyślij e-mail na: konkurs@zyciepabianic.pl i odpowiedz na pytanie: Czy chciał(a)byś mieć możliwość podróżowania w czasie? Jeśli tak, gdzie byś wyruszył(a)? Odpowiedź uzasadnij.

Pięciu autorów najciekawszych argumentów nagrodzimy biletami. Na odpowiedzi czekamy dziś do godziny 19.00.

Pamiętaj dopisać swoje imię i nazwisko!
Komentarze do artykułu: Wybierz się w podróż w czasie

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj

adad

Nasze najnowsze video

Olimpiada przedszkolaków
adfacebook


ad