Zobacz najdroższy film w historii

„Valerian i miasto tysiąca planet” określany jest najdroższym filmem w historii kina wyprodukowanym poza granicami USA. Już jutro na ekranie Tomi [KONKURS]

utworzono: 2017-08-10 12:47:45
ostatnia modyfikacja: 2017-08-10 13:35:02
autor:

Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata. Film Luca Bessona „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” już od piątku na ekranie kina Tomi. Sprawdź repertuar:


 

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 5 biletów na dowolny seans do wykorzystania w weekend w kinie Tomi. Jak je zdobyć? Wyślij e-mail na: konkurs@zyciepabianic.pl i odpowiedz na pytanie – Który z filmów w reżyserii Luca Bessona najbardziej przypadł Ci do gustu i dlaczego? Odpowiedź krótko uzasadnij. Autorów najciekawszych argumentów nagrodzimy biletami. Na odpowiedzi czekamy dziś do godziny 19.00.

Pamiętaj dopisać swoje imię i nazwisko!
Komentarze do artykułu: Zobacz najdroższy film w historii

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj

ad
Nasze najnowsze video

Olimpiada przedszkolaków
adfacebook