Niecodzienne spotkanie

Przedszkole „u Lolka” odwiedziła Urszula Pakuła, kompozytorka piosenek dla dzieci. Poprowadziła zajęcia pod hasłem „Pokochajmy drzewa”

utworzono: 2017-11-10 14:27:39
ostatnia modyfikacja: 2017-11-11 11:08:08
autor: kg

Rytmiczne zabawy wzbogacone pomysłowymi rekwizytami sprawiły dzieciom wiele radości. Było to pierwsze z cyklicznych spotkań przedszkolaków z muzyką. Raz w miesiącu przedszkole będą odwiedzać artyści z teatru „Widzimisię”. W ostatnim czasie działo się jednak więcej. Dzieci obejrzały przedstawienie kukiełkowe „Żuczek”. W rocznicę wyboru Jana Pawła II na papieża o Lolku, czyli Karolu Wojtyle opowiedział przedszkolakom ks. Przemek. Były też smaczne kremówki.

Niepubliczne Przedszkole „u Lolka” mieści się w budynku za kościołem na terenie parafii Maksymiliana Kolbego. Wokół przedszkola rozciąga się duża przestrzeń. Przed budynkiem jest ogromny parking dla rodziców. Urządzono również plac zabaw dla dzieci.

- Jest bardzo kameralnie. Panuje tu niezwykła cisza i spokój. W przedszkolu działają dwie kilkunastoosobowe grupy. Oferujemy jeszcze kilka miejsc i zapraszamy – mówi Andżelika Zawadzka, założycielka przedszkola.

W przedszkolu odbywają się zajęcia z rytmiki, gimnastyki, języka angielskiego i teatralne.

W najbliższej przyszłości w przedszkolu „u Lolka” odbędzie się spotkanie z przedstawicielami policji i straży pożarnej. Włączyli się m.in. w Ogólnopolską Akcję „Cała Polska czyta dzieciom” oraz VII edycję Ogólnopolskiego Programu Fundacji Zdrowotnej Aqua Fresh.

- Zbieramy nakrętki na rzecz hospicjum dla dzieci a także zużyte baterie. Pomysłów i planów na przyszłość mamy wiele – zapewnia Andżelika Zawadzka.

Więcej informacji znajdziemy na profilu przedszkola na Facebooku.
Komentarze do artykułu: Niecodzienne spotkanie

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj


Nasze najnowsze video

Zawody crosstreningowe
adfacebook