Paulina Rubajczyk | foto: szkoła
Paulina Rubajczyk

Jak oni grają

Pasmo sukcesów uczniów naszej szkoły muzycznej na krajowych konkursach

utworzono: 2017-04-18 22:53:44
ostatnia modyfikacja: 2017-04-19 09:36:28
autor:

Przemysław Czestkowski z klasy akordeonu Macieja Kałamuckiego wygrał I nagrodę na XV Grudziądzkim Konkursie Akordeonowym, który odbył się 7 i 8 kwietnia 2017 r.

Paulina Rubajczyk z klasy skrzypiec Rafała Rydygera zajęła I miejsce ex aequo na VI Międzywojewódzkim Festiwalu Wykonawstwa Utworu Kompozytora Polskiego w Kutnie. Uczennicy przy fortepianie towarzyszył Krzysztof Suwald. Festiwal odbył się 4 kwietnia. 24 i 25 marca odbył się Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Słupcy. W kategorii solistów III nagrodę zdobył Bartłomiej Baranowski, a w kategorii zespołów kameralnych II nagrodę otrzymał duet: Nikodem Kirsz - klarnet i Bartłomiej Baranowski – akordeon, z klasy Macieja Ćwiklińskiego.

Duet fortepianowy „Subito“ w składzie Aleksander Duniec i Krzysztof Mysiak prowadzony przez Maję Małek i Małgorzatę Adamek zdobył II nagrodę na XXXV Konkursie Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II stopnia we Wrocławiu, zorganizowanym 20-22 marca.

Serdecznie gratulujemy uczniom i nauczycielom, cieszymy się, że po raz kolejny pabianicka szkoła zaakcentowała muzyczną obecność na mapie naszego kraju.  
Komentarze do artykułu: Jak oni grają

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj

adad

Nasze najnowsze video

Olimpiada przedszkolaków
adfacebook