Kierowco, zwolnij przed szkołą

Akcja „Zwalniaj przy szkołach” wystartowała 4 września. Wśród 1.000 szkół z całej Polski, które biorą w niej udział, są również pabianickie placówki - Szkoła Podstawowa nr 17 i Zespół Szkół nr 2

utworzono: 2017-09-08 09:38:01
ostatnia modyfikacja: 2017-09-08 09:38:07
autor:

Dlaczego akurat te? Kluczowym kryterium wyboru było położenie placówek przy stosunkowo niebezpiecznych miejscach, np. w pobliżu bardzo ruchliwego pasa ruchu.

O co chodzi w akcji? Użytkownicy aplikacji dla kierowców Yanosik poprzez regularne poruszanie się z dozwoloną prędkością nieopodal szkół biorących udział w akcji otrzymają kupony, które będzie można wymienić na nagrody.

Co należy zrobić, by wziąć udział w akcji? Wystarczy, że kierowca zgłosi chęć udziału w kampanii poprzez aplikację Yanosik, która następnie na bieżąco będzie go informowała o poprawnym przejeździe jednego z wyznaczonych odcinków przy szkołach. Prawidłowe przejechanie czterech odcinków w tygodniu (każdy w innym dniu) upoważni do otrzymania kuponu na 1.000 punktów vitay. Nagrodę dostanie 3.000 osób, które jako pierwsze uzbierają poprawne przejazdy w jednym tygodniu. Akcja potrwa do 29 października 2017 r.

Kampania ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży na polskich drogach.

Jej organizatorami są Yanosik i PKN Orlen. 
Komentarze do artykułu: Kierowco, zwolnij przed szkołą

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutajadNasze najnowsze video

Olimpiada przedszkolaków
adfacebook