Mecz od początku był wyrównany i obfitował w dużą ilość akcji. Pierwszą bramkę w 5. minucie zdobyli goście po błędzie naszej obrony. Nasi chłopcy nie spuścili jednak głów i w 18. minucie doprowadzili do wyrównania. Bramkę zdobył Kasper Szczepański po podaniu Norberta Szewczyka. W końcówce Sport Perfect strzelił gola na 1:2.

W 28. minucie straciliśmy kolejną bramkę. Mimo niekorzystnego rezultatu nasi chłopcy w drugiej wciąż walczyli i cały czas wierzyli w zwycięstwo.

Co nie chciało w paść w drugiej, to zaczęło wpadać w trzeciej części spotkania. W 42. minucie kolejną bramkę dla naszej drużyny strzelił kapitan Mateusz Kociołek po podaniu Gracjana Kłysa, po minucie było już 3:3! tym razem Mateusz zaliczył asystę, a do bramki trafi Aleksander Tuzikiewicz. Ten sam zawodnik w 55. minucie po niefrasobliwości obrońców drużyny gości odebrał piłkę i silnym uderzeniem po raz pierwszy w tym spotkaniu wyprowadził drużynę gospodarzy na prowadzenie. Minutę przed zakończeniem spotkania sędzia podyktował rzut wolny dla Włókniarza, a do piłki podszedł Norbert Szewczyk i uderzył precyzyjnie w prawe okienko bramki gości. W doliczonym czasie gry goście zdobyli ostatnią bramkę i mecz zakończył się zwycięstwem podopiecznych Dawida Wojciechowskiego 5:4.

Skład podstawowy: Miłosz Rogalewicz, Tobiasz Łudzeń, Jan
Jachowicz, Mateusz Kociołek, Cyprian Szczepanik,
Norbert Szewczyk, Kasper Szczepański.
Rezerwowi: Mateusz Cywiński, Patryk Dzikorski, Gracjan Kłys,
Aleksander Tuzikiewicz, Aleksander Malinowski.

Jeżeli jesteś wysportowanym chłopakiem w wieku od 5 do 11 lat i chciałbyś grać w piłkę nożną, możesz do nas dołączyć. Odwiedź naszą stronę: www.sportpabianice.pl, zakładka „treningi i mecze”, tam dowiesz się gdzie i o której godzinie trenują twoi rówieśnicy.