W klasyfikacji żeńskiej kolejne miejsca zajęły biegaczki z: SP 14, SP 5, SP 1 i SP w Kazimierzu; w klasyfikacji męskiej biegacze z: SP 3, SP w Kazimierzu, SP 13, SP 5 i SP 9.

Dziewczynki z „trójki” wystartowały w składzie: Julia Błażejewska, Joanna Domagała, Anna Kamieniak, Wiktoria Kusiak, Nicola Nowińska, Natalia Okruszek, Weronika Robak, Malwina Saładajczyk; opiekun Ewa Gralak.

Skład chłopców z „czternastki”: Krzysztof Bartłomiejczyk, Piotr Ciężki, Marcel Konicki, Adrian Maciejewski, Patryk Olszewski, Szymon Papuga, Jakub Szafrański, Szymon Unikowski; opiekun Leszek Józefiak.

W igrzyskach młodzieży szkolnej z klas VII i VIII szkół podstawowych dziewczyny biegały na dystansie 8 razy 800 metrów, a chłopcy – 8 razy 1.000 metrów.

Wśród pań wygrała ekipa z SP w Lutomiersku: Katarzyna Adrianowska, Julia Dargiel, Paulina Firgan, Wiktoria Kłos, Wiktoria Paczkowska, Patrycja Pawlak, Marta Sadyś i Zuzanna Wiśniewska; opiekun Monika Wołynkiewicz. Na kolejnych miejscach znalazły się: SP 16, Gim. a Paulo, SP 3, SP 9 i SP 5.

Wśród panów jako pierwsi linię mety przekroczyli zawodnicy z SP 16: Krystian Bednarek, Adrian Dominiak, Stanisław Frankowski, Mikołaj Kopeć, Michał Kowalski, Piotr Pęczek, Szymon Przyk, Krystian Sobański; opiekun Dorota Lewandowska. Kolejne miejsce zajęły: SP w Lutomiersku, Gim. a Paulo, SP 3, SP 1 i SP 5.

Najstarsi zawodnicy, czyli uczniowie szkół ponadpodstawowych, biegli na dystansie 8 razy 800 metrów (dziewczyny) i 8 razy 1.200 metrów (chłopcy).

Aleksandra Frydrychowska, Alicja Kamieniak, Kinga Królik, Karolina Kunicka, Anna Mądrakowska, Iryna Mykytchyk, Barbara Orpel, Nikola Sommer (opiekun Barbara Szałańska), czyli reprezentantki II LO, zajęły pierwsze miejsce. Tuż za nimi uplasowały się ekipy z ZS nr 2, I LO i ZS nr 3.

Z kolei wśród chłopców wygrali reprezentanci ZS nr 2: Szymon Barys, Konrad Czarnecki, Patryk Janczyk, Dawid Kalisiak, Kamil Karda, Kacper Karpiński, Konrad Płóciennik i Szymon Wołk (opiekun Bartosz Gościłowicz).

Dalsze miejsca zajęły ekipy z: II LO, ZS nr 1, ZS CKR w Widzewie i ZS nr 3.

Organizatorem biegów był Młodzieżowy Dom Kultury.