Policjanci zorganizowali dla dzieci konkurs

Młodzi wokaliści śpiewali o bezpieczeństwie

utworzono: 2017-04-19 10:43:33
ostatnia modyfikacja: 2017-04-19 10:45:50
autor:

 „Piosenka o bezpieczeństwa w ruchu drogowym” – pod takim tytułem odbył się konkurs w Szkole Podstawowej w Lutomiersku.

Dzieci w 23 utworach śpiewająco zapoznawały swoich rówieśników z zasadami bezpieczeństwa. Po występach sierż. szt. Piotr Koza z pabianickiej drogówki przygotował dla najmłodszych krótką pogadankę z zakresu bezpiecznego poruszania się po drogach.

Komisja konkursowa w składzie: mł. insp. Piotr Beczkowski, przedstawiciele Urzędu Gminy w Lutomiersku - Krzysztof Pacholak i podinspektor Paulina Rzetelska oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Piotr Pączek wyłoniła zwycięzców w pięciu kategoriach.

Wśród klas zerowych oraz klas I –III 1. miejsca zajęły drużyny ze Szkoły Podstawowej w Szydłowie, 2. miejsca – ze Szkoły Podstawowej w Kazimierzu, a 3. miejsca - ze Szkoły Podstawowej w Lutomiersku.

Hanna Nowak z SP w Szydłowie była najlepsza w kategorii solistów z klas I-III. Tuż za nią Lena Bujnowicz z SP w Lutomiersku i Agata Woźniak z SP w Kazimierzu.

W kategorii grupowej klas IV-VI klasa 5 z SP w Lutomiersku zaśpiewała najładniej. 2. miejsce dla klasy 4 z SP w Lutomiersku, a 3. – dla klas 4-5 z SP w Lutomiersku.

W klasyfikacji solistów na podium znaleźli się: Emilia Czechowicz z SP w Kazimierzu, Marcin Twardowski z SP w Kazimierzu i Karina Zasada z SP w Szydłowie.

Zwycięzcy oraz wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Urząd Gminy w Lutomiersku.
Komentarze do artykułu: Policjanci zorganizowali dla dzieci konkurs

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutajad


ad

Nasze najnowsze video

Zielona Górka na Ogólnopolskim Konkursie Kulinarnym GĘSINA
adfacebook